Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

O nás

Stavební společnost Elestav s.r.o. byla založena v roce 2003 jako nový subjekt a navázala na předchozí drobné podnikání ve stavebnictví. Během svého působení na trhu se vypracovala na firmu se stabilním zázemím pro zaměstnance. Budovy, které vlastníme, využíváme pro skladování stavebního materiálu a mechanizace. V sídle firmy se také nachází vzorková prodejna stínící techniky, elektronických zabezpečovacích systémů, plastových oken a garážových vrat. V roce 2010 jsme rozšířili venkovní skladovací plochy pro skladování lešení a kontejnerů pro svoz stavebních odpadů.

Svou velikostí se řadíme mezi menší firmy do 25 zaměstnanců. Většinu činnosti se snažíme zajistit vlastními zaměstnanci (zedníci, pomocní dělníci, elektrikáři, zámečníci). V současné době vykrýváme subdodávkami pouze tesařské, pokrývačské a instalatérské práce. Naší vizí je pokrýt většinu potřebných řemesel vlastními zaměstnanci. Stavební společnost Elestav s.r.o. se zaměřuje na pokrytí potřeb zákazníků, čemuž je přizpůsobena její organizace řízení splňující standardy normy ČSN EN ISO 2001:9001.

 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

 

ELESTAV s.r.o., Vraclavská 237, 566 01 Vysoké Mýto-Pražské Předměstí
tel.: +420 465 420 693, e-mail: info@elestav.cz

   

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.